Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

                                    

DZIĘKUJĄC ZA OKAZANE SERCE…

 „Człowiek jest wielki, nie przez to, co ma, lecz przez to kim jest,

nie przez to, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

Dyrektor, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Szkoły Podstawowej w Bąkowicach serdecznie dziękują Indywidualnemu Darczyńcy za zrozumienie potrzeb i wsparcie inicjatywy przyczyniającej się do poprawy warunków nauki i pracy w szkole. Wbrew pesymizmowi wielu krytyków, zapoczątkowana akcja "wdrożenie innowacyjnych form nauczania z wykorzystanie TIK" przyniosła efekt - w ciągu dwóch miesięcy udało nam się znaleźć sponsora, który ufundował nową, kolejną już w naszej szkole, tablicę interaktywną. Jeszcze raz okazało się, że dzięki dobrej woli "zwykłych" (czytaj niezwykłych) ludzi można przenosić góry. Niezmiernie dziękujemy Panu, który okazał nam zaufanie i zakupił wysokiej jakości tablicę ze swoich prywatnych środków.

Mamy jednocześnie nadzieję, że nie zapomni Pan o nas i będziemy jeszcze mogli liczyć na Pana wsparcie, że Pana zaangażowanie będzie przykładem dla kolejnych osób, które zdecydują się wesprzeć naszą szkołę. Wyrażając swą wdzięczność za wielkie serce i dobrą wolę, życzymy powodzenia w realizacji życiowych marzeń oraz sukcesów.

 

Z poważaniem

dyrektor szkoły Cezary Zając

wstecz